PLAVECKÁ ŠKOLA

Kondičné plávanie/prípravka/

Aktuálny oznam.

Počas všetkých prázdnin a sviatkov majú deti voľno.

Do tohoto kurzu sa prihlasuje priebežne.

Plaváreň ČH-nafukovačka/

16,00-17,00

Prosíme účastníkov kurzu , ktorí majú nedochodené hodiny aby ich vyčerpali/v opačnom prípade prepadnú/

Kontakt:  0905 546310 , 0905546312

Požiadavky:vek  7-15 rokov, úspešné absolvovanie zdokonaľovacieho kurzu

/resp. zvládanie ,kraul ,znak, prsia/

Miesto: Plaváreň ČH /nafukovačka/

Trvanie:. 25 hodín       / permanentka platí max. 6mesiacov/

Cena: 150

Táto príprava je základom plaveckého resp. vodnopólového tréningu. Frekventanti chodia na tréning dva krát v týždni. Cieľom tréningov je pripraviť deti na plavecký tréning v plaveckých , resp. vodnopólových  oddieloch a  zamestnať deti správnou činnosťou, podporujúcou zdravotný, telesný a duševný stav dieťaťa. Kondičné plávanie je vhodné aj pre deti , ktoré majú viac rôznych záujmových činností a nemohli by trénovať každodenne . Deti si zdokonaľujú plavecké spôsoby, učia sa základom plaveckých a vodnopólových tréningov, základom potápania a vodnej záchrany.

Najlepších plavcov vyberáme do oddielu plávania ŠKP, kde sme trénermi mládeže.  Plavci sa následne zúčastňujú aj plaveckých súťaží.

Časový rozvrh:

1. skupina: pondelok a streda 16.00 hod. - 17.00 hod.

2. skupina: utorok a štvrtok 16.00 hod. - 17.00 hod.

Deti sa prihlasujú na kondičné plávanie priebežne po dohode  alebo v deň otvorenia kurzov.

Vyhradzujeme si právo zmeny termínov, časov a cien kurzov !