0905546310 , 0905546312 , aquaskola@aquaskola.sk

Pevná linka je dočasne odpojená

Firma AQUA CENTRUM s.r.o. / Plavecká škola AQUA /je jedinou súkromnou plaveckou školou v Košiciach, ktorá sa zaoberá plávaním od A po Z. Jej vznik sa datuje k 1.4.1996.
Našu plaveckú školu začínajú navštevovať detičky /baby kurz/ihneď po narodení (0-2 roky)
V materských školách nás opäť navštívia deti /predplavecký kurz/, nakoľko organizujeme skupinové kurzy pre predškolské zariadenia v celom meste (4-6rokov).
Základné  a stredné školy dostali ponuku na plávanie v rámci vyučovania.
Priestor na plávanie majú u nás deti z celých Košíc a okolia vo večerných kurzoch, kde majú možnosť zúčastniť sa základného a zdokonaľovacieho kurzu (6-14 rokov), alebo sa môžu pripravovať na plavecké resp. vodnopólové tréningy v najväčšej základni plávania v meste v AQUA prípravke/kondičné plávanie/, ktorá pripravuje deti na tréning pre ŠKP ale aj iné oddiely plávania resp. vodného póla, ktoré vedie Karin Kalinková - majsterka Slovenska v plávaní .

Ako nadstavba u nás funguje AQUA aerobic , jediný svojho druhu na Slovensku a možno aj v Európe(r.1996). Okrem toho ponúkame plavecký, vodnopólový, potápačský a iný športový tovar v našej predajni AQUA Šport, ktorá je priamo na plavárni , tu Vám odborne poradí na základe vlastných skúseností Katy Kalinková dlhoročná aktívna plavkyňa ,v súčasnosti reprezentuje v kategórii masters. Je to celoročne zásobená predajňa tovarom z vodných športov v meste. Kto stojí za týmto vodným gigantom známym v celom meste a okolí ? Ján Urbanský- majster a reprezentant ČSSR v plávaní; potápač. Boris Kalinka- viacnásobný majster a reprezentant ČSSR vo vodnom póle, viacnásobný účastník ME. Števo Klein- reprezentant SR a účastník ME v triatlone, potápač.(v súčasnosti  pôsobína Novom Zélande).Vlado Mravec- majster ČSSR v plávaní, slovenský rekordér, reprezentant a majster SR v plávaní.(v súčasnosti pôsobí v Austrálii).Ivan Šulek- slovenský rekordér, ČSSR reprezentant, majster SR v plávaní a plutvovom plávaní, potápač, reprezentačný tréner juniorov ČSFR a SR, funkcionár v najvyšších orgánoch Slovenskej plaveckej federácie a ako tréner telesne postihnutých plavcov účastník MS a OH.(v súčasnosti pracuje na magistráte mesta Košice).

Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup je zárukou Vašej spokojnosti. Tešíme sa na spoluprácu.